poniedziałek, 18 maj 2020 13:49

Szafy do sypialni przesuwne

szafy przesuwne do sypialni  szafy przesuwne do sypialni 

Przechowywanie przedmiotów i ubrań to temat na całkiem długą książkę. W niewielkich mieszkaniach, które wciąż zyskują na popularności w największych polskich miastach, przechowywanie wymaga nie lada sprytu, dozy szaleństwa a momentami także wizualnych oszustw. Od kilku już lat na rynku nieruchomości najszybciej pojawiają się i znikają mieszkania o powierzchni do 50 metrów kwadratowych.

Oferują one najlepszy stosunek metrażu do ceny, a jednocześnie pozostają w zasięgu przeciętnej rodziny. By jednak wykończone, świeżo zakupione mieszkanie nie sprawiało wrażenia zagraconego – trzeba postarać się o dobre zagospodarowanie przestrzeni. Zimowe ubrania, pościel, buty a nawet odkurzacz muszą znaleźć swoje stałe miejsce, by nie zaburzać i tarasować ciągów komunikacyjnych w mieszkaniu. Oprócz szaf i pawlaczy w przedpokoju warto zastanowić się więc na zakupem szafy do sypialni przesuwne.

W każdym domu sypialnia powinna pozostawać harmonijnym miejscem relaksu dla domowników. Niestety, ostatnie trendy w architekturze oraz dążenia deweloperów do wybudowania bloków z największą liczbą mieszkań spowodowały, że projekty sypialni muszą uwzględniać nie tylko estetykę, ale również praktyczność. Gdy potrzebujemy miejsca do przechowywania naszych ubrań, najlepsze będą szafy przesuwne do sypialni.

Jak wybrać szafę do sypialni?

Ile jest mieszkań, tyle jest sypialni. Gdy liczy się każdy centymetr, warto zainwestować w mebel o dwóch skrzydłach. Tego typu szafy przesuwne do sypialni świetnie wpasują się w niewielką przestrzeń. W zależności od modelu, szafy do sypialni przesuwne mogą w środku posiadać przestrzeń tylko do wieszania ubrań lub podzieloną razem z półkami. Dla szczęśliwców, którzy posiadają nieco większe mieszkanie, idealne będą duże szafy przesuwne do sypialni. Te modele posiadają trzy przesuwne skrzydła oraz praktycznie podzieloną przestrzeń do przechowywania. Duże szafy do sypialni przesuwne posiadają zazwyczaj drążek do wieszania ubrań, kilka półek na koszulki lub bieliznę a także nieco większe dolne przegrody, w których zmieszczą się pudełka na buty lub kosze na pościel czy koc.

Nie tylko rozmiar, ale i design

Sypialnie mogą mieć różne motywy przewodnie. Ciemniejszy, egzotyczny parkiet czy beton architektoniczny na ścianach sprawiają, że meble również muszą być odpowiednio dobrane. W sklepie internetowym Pama Meble znaleźć można wiele wzorów i modeli. Każdy znajdzie tam szafy do sypialni przesuwne dopasowane do swoich potrzeb: od prostych drewnianych mebli aż po nowoczesne szafy przesuwne do sypialni z dużymi lustrami i półkami!

 

 Internetowy sklep z meblami PAMA Meble

Internetowy sklep z meblami PAMA Meble