Tynkowanie jest procesem wymagającym czasu. Aby jednak go przyspieszyć, coraz częściej sięga się po nowoczesne maszyny. Zaliczają się do nich agregaty tynkarskie, które można zobaczyć obecnie na wielu placach budów. Co warto wiedzieć na temat agregatów? Sprawdzamy ich zastosowania, korzyści i podpowiadamy, kiedy warto je stosować!

wtorek, 12 październik 2021 19:35

Jak prawidłowo oświetlić dom z zewnątrz?

Budowa nowego domu lub remont w dotychczasowym miejscu zamieszkania wymaga od nas wyboru szeregu nowych, odpowiednich rozwiązań. Bardzo istotną kwestię stanowi oświetlenie, które umieszczone na zewnątrz budynku nie tylko podnosi jego walory wizualne, ale pozytywnie wpływa także na bezpieczeństwo i komfort korzystania z budynku o każdej porze dnia i nocy.

Podesty ruchome to popularna grupa urządzeń dźwigowych, które są często wykorzystywane do pracy na wysokościach. Podnośniki mogą się różnić budową, która może być oparta na konstrukcji krzyżujących się nożyc albo na wysięgniku, którym można manewrować w zależności od potrzeby.

czwartek, 17 czerwiec 2021 16:48

Hurtownia odzieży roboczej

Odzież ochronna to nieodłączny element w wykonywaniu wielu obowiązków, które mogą zagrażać zdrowiu bądź życiu pracowników. Aby kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo pracy, warto skompletować pełny zestaw odzieży BHP dostosowany do specyficznych warunków. Co ma do zaoferowania hurtownia odzieży roboczej?

Strona 1 z 11