Podesty ruchome to popularna grupa urządzeń dźwigowych, które są często wykorzystywane do pracy na wysokościach. Podnośniki mogą się różnić budową, która może być oparta na konstrukcji krzyżujących się nożyc albo na wysięgniku, którym można manewrować w zależności od potrzeby.

czwartek, 17 czerwiec 2021 16:48

Hurtownia odzieży roboczej

Odzież ochronna to nieodłączny element w wykonywaniu wielu obowiązków, które mogą zagrażać zdrowiu bądź życiu pracowników. Aby kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo pracy, warto skompletować pełny zestaw odzieży BHP dostosowany do specyficznych warunków. Co ma do zaoferowania hurtownia odzieży roboczej?

Rynek budowlany coraz chętniej sięga po zasilane energią elektryczną urządzenia grzewcze, które cechuje efektywność działania oraz ekologiczność.

Wiercenie świdrami w rurach osłonowych wykorzystuje się najczęściej przy wierceniu otworów pod studnie wodne, ale nie tylko. Rury wiertnicze posłużą do zabezpieczenia otworu wiertniczego. Do najczęstszych spotykanych sytuacji należy zaciśnięcie lub zasypanie otworu, a także zamknięcie się poziomów wodnych. Aby tego uniknąć, warto wykorzystać rury wiertnicze.

Strona 1 z 11