wtorek, 22 marzec 2022 13:03

Panele Quick step – jak prawdziwe drewno

Quick Step Majestic Quick Step Majestic pixabay

Panele Quick step to jedne z najczęściej wybieranych paneli na całym świecie. To dzieło sztuki pochodzące z Belgijskiej firmy produkującej panele od ponad 30 lat! Znają się więc na rzeczy i wiedzą, jak stworzyć istne dzieło sztuki, którym są panele Quick step. Wszystko zostało przemyślane łącząc w sobie piękny wygląd, wysoki poziom funkcjonalności i bardzo łatwy montaż.

Panele Quick step – charakterystyka i konserwacja

Panele Quick step do złudzenia przypominają naturalne drewno. Jednak są oczywiście kilkakrotnie tańsze i łatwiejsze w utrzymaniu. Dodatkowym atutem jest możliwość dowolnego balansowania ich kolorystyką – jasne, tradycyjne czy ciemne... Dla Quick-step nie ma barier! Dlatego można je bardzo łatwo dopasować do otaczających mebli czy wystroju domu.

Biorąc pod uwagę wygląd już można się zakochać. A to nie wszystko; zostały one wyposażone w solidną ilość funkcjonalnych dodatków, które zaintrygują nawet najbardziej wybredną osobę. Najważniejszą z nich jest unikatowa powłoka HydroSeal, która jest w pełni odporna na wodę będącą prawdziwym wrogiem paneli. To przez nią bardzo często gniją i pleśnieją co powoduje ich wewnętrzne zniszczenia. Z HydroSeal takie przykre zakończenie nie będzie miało miejsca! Z tego względu panele Quick step z powodzeniem mogą być montowane nawet w łazience. Dodatkowa odporność na zarysowania jest dodatkowym atutem. Nawet futrzaci przyjaciele domowi o najostrzejszych pazurkach będą mogły radośnie biegać po powierzchni ,,Quick-stepów”. Kwintesencją funkcjonalności jest łatwy montaż na zatrzask Uniclic, który jest dziedzinie prosty. Nawet amator powinien sobie z nim poradzić!

Aby prawidłowo czyścić panele quick step trzeba przestrzegać kilku banalnie prostych reguł. Po odkurzeniu paneli zaleca używanie specjalnego płynu czyszczącego dedykowanego do paneli Quick-step, który usunie z niej resztki kurzu. Ważne jest, aby dobrze wyciskać mop, a panele z pewnością przetrwają na bardzo długi czas. Po wyschnięciu można dodać impregnatów, które dodatkowo będą chronić panele na przyszłość.

Sprawdź: Quick Step Majestic

Podsumowanie

Panele Quick step są fantastycznym rozwiązaniem do każdego mieszkania. Istnieją, lecz jeszcze ich inne rodzaje jak na przykład panele winylowe Quick step. Są przyjemne w dotyku, zapewniają dobre utrzymywanie ciepła na swojej powierzchni i są przede wszystkim wodoodporne oraz tańsze. Panele winylowe bardzo łatwo się czyści, stąd warto umieścić je w miejscach takich jak kuchnia czy też pomieszczenie gospodarskie.