czwartek, 14 maj 2020 15:45

Najpopularniejsze gadżety ułatwiające życie ze zwierzakiem

sklep online dla zwierząt sklep online dla zwierząt

Producenci produktów wspierających wychowanie pupila prześcigają się z coraz lepszymi pomysłami na udogodnienia. Poza wymyślnymi posłaniami (na przykład z baldachimem), znajdziemy również wielopiętrowe drapaki dla kotów, kolorowe kojce oraz rampy i podesty treningowe. Warto zapoznać się z opisami gadżetów, bo być może wiele z nich wprowadzi sporo ekscytacji w waszą codzienną rutynę.

I to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie znajdziecie w wielobranżowym sklepie internetowym Msell24h.

Automatyczna miska do podawania karmy dla psa i kota

Zautomatyzowana miska karmiąca dla zwierzaków to hit zakupowy wśród właścicieli czworonogów. Nic tak nie ułatwia codziennej rutyny jak ten niepozorny wynalazek. Dzięki niemu nasz kot czy pies staje się praktycznie bezobsługowy. Nigdy nie zapomnimy go nakarmić, zawsze zostanie wysypana odpowiednia ilość karmy, a całe urządzenie wygląda schludnie i pomysłowo. Miski automatyczne występują w różnych rozmiarach i kolorach, a co najciekawsze posiadają funkcję nagrywania dźwięków. Jest to kluczowe, bo można nagrać odpowiednią komendę, dzięki której nasz kot czy pies zareagują na podawanie karmy.

Plac zabaw dla kota z hamakiem

Czytając nazwy produktów takich jak ten można się złapać za głowę, bo świat chyba już naprawdę zwariował. Albo można zainwestować w ten ciekawy gadżet i sprawdzić jak wiele korzyści może nam przynieść jako właścicielowi kota. Jak wiadomo koty domowe często lubią psocić z nudów lub po prostu dlatego, że taki mają charakter. Zapewnienie kotu rozrywki w postaci rozbudowanego placu zabaw, pełnego drapaków, hamaków, stopni i tunelów pozwoli zająć kota na wiele godzin. Dzięki temu być może unikniemy podrapanej kanapy lub przedmiotów zrzuconych z szafek na ziemię.

Rampa do samochodu dla psa

To bardzo prosty, ale i wspaniały wynalazek dla starych i obolałych psiaków lub młodszych, ale chorych na zwyrodnienia stawów. Nic tak nie obciąża kończyn jak wskakiwanie i wyskakiwanie do auta, dlatego w większości przypadków znacznie rozsądniejszym rozwiązaniem jest zabieranie ze sobą lekkiej rampy, która zawsze będzie służyła pomocą naszemu pupilowi. Platforma z Msell24h jest uniwersalna pod względem rozmiaru, a także zabezpieczona odpowiednią gumowaną powłoką, która chroni auto przed zarysowaniem.

Wiele produktów, które kojarzą się nam z wymyślnymi gadżetami często znajduje praktyczne zastosowanie. Warto o tym pamiętać!

Sklep wielobranżowy - mSell24h.pl

Sklep wielobranżowy - mSell24h.pl