poniedziałek, 18 kwiecień 2022 12:29

Filtry wody do dzbanka Wessper Aquapro 3.5L

Filtry wody do dzbanka Wessper Aquapro 3.5L Filtry wody do dzbanka Wessper Aquapro 3.5L pixabay

Filtry wody do dzbanka Wessper Aquapro 3.5L najbardziej pasują dla osób uwielbiających pić duże ilości wody.

3.5L wielkość dzbanka jest w pełni wystarczająca i zadowoli nawet najbardziej spragnionych użytkowników – bez konieczności ciągłego uzupełniania dzbanka! Filtrowanie wody jest nie tylko modne, ale również niezwykle ekonomiczne i ekologiczne. Jak to działa?

Filtracja wody – działanie filtrów

Są osoby, które narzekają na metody filtracji filtrów do wody. Najczęściej opinie tych osób związane są z systemem odwróconej osmozy, który niezwykle dobrze oczyszcza wodę z zanieczyszczeń, bakterii i drobin metali. Jednak tak mocny proces oczyszczania ma swoje wady – bowiem wraz z nimi oczyszczane są również sole mineralne sprawiając, że woda nie ma wartości odżywczych. Dlatego dostarczenie elektrolitów do organizmu musi dotrzeć inną drogą. Jednak obecny filtry jak filtry wody do dzbanka Wessper Aquapro 3.5L używają węgla aktywnego i żywicy jonowymiennej jako metody oczyszczania wody. Owe składniki nie działają tak jak metoda odwróconej osmozy pozostawiając w wodzie sole mineralne i elektrolity niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Filtry do wody z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w warunkach domowych jak i w wielkich firmach. W obutych sektorach oszczędność pieniędzy jest bardzo duża. Wyobrażając sobie dużą rodzinę, albo pokaźną firmę można sobie wyobrazić jak wielką ilość wody wypijają pracownicy. Kupowanie tylko butelek wody w sklepach jest nie tylko nieekonomiczne, ale również nie ma nic wspólnego z ekologią. Zatruwanie natury to proces, który powinien być hamowany. Korzystanie z filtrowanej wody jest w zgodzie z naturą, ale i portfelem. Bowiem filtry starczają na ok. 200 litrów wody co jest kilkuset procentowym zaoszczędzeniem pieniędzy w przeliczeniu na litr wody butelkowanej.

Podsumowanie

Jedyne o czym należy pamiętać podczas korzystania z dzbanków filtrowanych jest regularna wymiana filtrów. Warto wyposażyć się w dzbanek, który posiada wskaźnik stanu filtrów – wtedy będzie się miało pewność, że zmienia się go na czas.