poniedziałek, 13 grudzień 2021 07:00

Skup aut: jak sprzedać auto do skupu?

Skup aut Płock Skup aut Płock pixabay

Sprzedając auto do skupu możesz liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę, co przekłada się na sprawny przebieg całej transakcji.

Skupy aut łączą bezpieczeństwo i szybkość sprzedaży z pieniędzmi wypłacanymi od ręki, dlatego w wielu przypadkach kontakt z firmą to najlepszy sposób na korzystne sprzedanie starego samochodu. Nie jesteś pewien, czy skup aut to opcja dla Ciebie? Przeczytaj, jak działają firmy skupujące samochody używane i przekonaj się, że szybka sprzedaż niechcianego pojazdu nie musi być problemem.

Skup aut a komis samochodowy

Znane większości właścicieli pojazdów komisy samochodowe to firmy pośredniczące w sprzedaży samochodów używanych. Komis pełni rolę pośrednika zajmując się szukaniem kupca na wystawiony na sprzedaż samochód, za co oczywiście pobiera stosowną prowizję. Alternatywą dla takiej formy sprzedaży są skupy aut, a więc firmy skupujące samochody używane, które następnie odsprzedają je z zyskiem.

W oczach klientów zaufany skup aut to najlepsze rozwiązanie, gdy goni Cię czas, bo na przykład ubezpieczenie pojazdu właśnie się kończy albo zwyczajnie pilnie potrzebujesz gotówki. Wchodząc na stronę: https://www.1skupaut.pl możesz liczyć na profesjonalne wsparcie – pracownik sprawnie odpowie na zgłoszenie, a wycena samochodu zostanie przygotowana uwzględniając aktualne ceny rynkowe oraz stan techniczny pojazdu.

Jaki pojazd oddasz do skupu?

Skupy aut zyskują przychylność klientów nie tylko rzetelnością wyceny i bezpieczeństwem przeprowadzanych transakcji, ale także tym, że skupują większość pojazdów dostępnych na rynku bez względu na model, markę i rok produkcji. Skup aut Płock obsługuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze w różnym stanie technicznym – auta mogą być sprawne lub wymagać napraw, mogą być przeznaczone na części lub do kasacji. W skupie zostawisz też inne pojazdy, na przykład samochody elektryczne, wózki widłowe, przyczepy kempingowe czy quady.

Aby spełniać oczekiwania klientów, skupy aut ograniczają formalności do minimum. W Twojej gestii leży jedynie dostarczenie odpowiednich dokumentów, czyli dokumentu tożsamości, dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu oraz opcjonalnie przeglądu technicznego i polisy OC.