wtorek, 14 czerwiec 2022 10:55

Poleasingowe tiry – nowoczesne pojazdy za dobrą cenę

Poleasingowe tiry Poleasingowe tiry pixabay

Pozyskanie nowoczesnych pojazdów ciężarowych bywa dość trudne. Oczywiście na pierwszy rzut przedsiębiorcy biorą pod uwagę kupno nowych samochodów ciężarowych, które z pewnością są najlepsze w stawce.

Jednak ich zakup obarczony jest ogromnym wydatkiem, na który wiele firm po prostu nie stać. Dlatego poleasingowe tiry to bardzo dobrze przemyślany zakup, dzięki któremu przedsiębiorca otrzyma nowoczesne samochody za o wiele niższą cenę.

Poleasingowe tiry – zakup od sprawdzonego dealera samochodów ciężarowych

Poleasingowe tiry są to najczęściej około trzyletnie pojazdy, które mają jeszcze naprawdę wiele do zaoferowania. Wcale nie trzeba kupować praktycznie nowych samochodów, aby móc jeszcze skorzystać z ich usług. Warto jedynie wiedzieć jakie pojazdy wybrać, żeby nie utopić włożonych pieniędzy. Chodzi tutaj o dokładne sprawdzenie ich stanu technicznego. Niektóre firmy nie szanują leasingowanych pojazdów dlatego lepiej dmuchać na zimne i mimo wszystko sprawdzić pojazd przed zakupem.

Inną możliwością na zakup poleasingowych tirów jest udanie się do sprawdzonego dealera samochodów ciężarowych, który posiada szeroką ofertę pojazdów – zarówno tych poleasingowych jak i tradycyjnie użytkowanych. Przykładową firmą zajmującą się sprzedażą takich pojazdów jest Grupa DBK, która zrewolucjonizowała rynek branży TSL na różnych frontach. Ich pojazdy można obejrzeć przez internet, zarezerwować, a następnie na własne oczy sprawdzić ich stan techniczny. Mechanicy DBK bardzo dbają o swoje pojazdy przed sprzedażą sprawdzając je na każdym kroku. Przed sprzedażą przechodzą nawet jazdę próbną, która jest ich ostatecznym sprawdzianem.

Poleasingowe tiry – najlepsza inwestycja za dobrą cenę

Warto zaznaczyć, że poleasingowe tiry z reguły naprawdę prezentują się znakomicie. W wyniku tego można zaimponować nie tylko swoim pracownikom, ale również zleceniodawcom. Podjazd po ich towary nowoczesnymi, pięknymi samochodami lepiej świadczy o firmie niż podjazd ledwo toczącymi się pojazdami trzeciej młodości.