sobota, 08 maj 2021 09:40

Jesteś mieszkańcem tego świata tylko na chwilę. Ziemia pozostaje, by zameldować następne pokolenia…

podłoże na plac zabaw podłoże na plac zabaw pixabay

Wiosna i znaczna część kierowców wymienia opony na nowe. Co zrobić ze starymi oponami? Wywieść do lasu? Nie! Krzyczy Planeta. Oddaj do recyklingu i podaruj im kolejne życie. Będzie to twój pierwszy krok do ratowania środowiska.

 

Moda na recykling coraz bardziej zakorzenia się w naszych umysłach. Czy warto i co z tego mamy?

Nasze środowisko to nasza przyszłość, to przyszłość dla naszych dzieci. Dlatego nie zabijajmy czystego powietrza. Pozwólmy ziemi oddychać. Dlatego ważna jest segregacja śmieci. Z takich opon po recyklingu powstają maty przerostowe, które mają szerokie zastosowanie na różnych płaszczyznach naszego życia. 

Są uniwersalne, a poprzez swoją strukturę cieszą się popytem na rynku. Nie potrzebują przygotowanego podłoża, ani dodatkowych czynności pod ich położeniem. Wystarczy pomysł i trochę chęci, aby pokonać obawy. 

Maty przerostowe są bardzo praktyczne do montażu na zewnątrz i prawie w każdych warunkach - jedynie nie można ich kłaść na zamarzniętej powierzchni. Mocnym atutem mat jest to, że doskonale komponują się w otoczenie i pozostawiają go w nienaruszonym stanie pod względem naturalnym. Ich zaletą są oczka, przez które przerost trawy tworzy zieloną nawierzchnię.  Druga cechą jest antypoślizgowość, dzięki której znalazly bezpieczne jak i ekonomiczne zastosowanie na obiektach sportowych, placach zabaw, siłowniach zewnętrznych, na skoczniach trawiastych, ścieżkach zdrowia czy basenach zewnętrznych. Podjazd do garażu i wejście do domu, będą bezpiecznymi tylko z matą przerostową. 

Planujemy w ogrodzie mini plac zabaw dla naszego malucha. Jakie maty spełnią jego oczekiwania?

Dziecko jest niezwykle wymagającym klientem. Posiada szczególny zmysł wyobraźni i bezpośredni odbiór tego, co serwuje mu dorosły człowiek. Nie zadowoli go bylejakość. Dlatego przy organizowaniu mu placu zabaw trzeba wejść w jego obszary. Pierwszym elementem zapewniającym bezpieczeństwo jest podłoże na plac zabaw. Tutaj szeroki asortyment na rynku preferuje różne struktury i kolory. Bardzo ważna jest okolica i cechy architektoniczne. Nowoczesność nie zawsze idzie w parze z naturą. Trzeba tak wejść w klimat, aby nie burzyć naturalnych walorów. I tak jeśli chcemy zachować zieleń w podłożu placu, to należy pójść w maty przerostowe. Są one ekologiczne i bardzo bezpieczne. Cechują się antypoślizgowością i wygłuszają wstrząsy i hałas. Mocne i bezproblemowe przytwierdzenie do powierzchni trawiastej stanowi doskonały myk ukrycia jej struktury, a co za tym idzie stworzenie naturalnego zielonego dywanu. Jest łatwa w utrzymaniu. Można bez obawy kosić i przycinać. Do tego jest odporna na opady atmosferyczne i podmuchy wiatru. Zieleń doskonale dogada się z kolorowymi dodatkami jak: huśtawki, karuzele, domki i zjeżdżalnie. Amortyzuje upadki i zapobiega kontuzjom i jak na bungee zakończy się uśmiechem.

Takie podłoże pod plac zabaw jest doskonałą lekcją o recyklingu i ochronie środowiska. 

Firma Flexizone już od siedmiu lat spełnia marzenia na każdą kieszeń...

Kto, jeśli nie my, zapewnimy bezpieczeństwo i komfort w codziennych zmaganiach. Praca, dom, zabawa na świeżym powietrzu, rzeźbienie sylwetki czy odpoczynek są wpisane w nasze życie. Zorganizowanie sobie takich miejsc w naszym otoczeniu jest nie lada wyzwaniem, a także dotyczy naszego portfela. Nic prostszego, jak stworzyć takie miejsce. I w tym przedsięwzięciu Firma Flexizone jest niezastąpiona. W swojej ofercie posiada wszystkie potrzebne elementy do takiej układanki. Doradzi nam i pomoże wybrać nawierzchnię na wszelkiego typu obiekty. Jest producentem płyt gumowych SBR i EPDM o wysokich standardach bezpieczeństwa i trwałości. Do tego odznacza się bogatą kolorystyką.

Wszystkie podłoża Flexizone spełniają normę i są potwierdzone certyfikatem HIC oraz atestem PZH. Pomoże nam od początku do końca zrealizować marzenia.