wtorek, 12 lipiec 2022 10:36

Krata WEMA - jakie wyróżniamy zastosowania tego popularnego produktu?

kraty WEMA kraty WEMA https://ulamex.com.pl/krata-wema-kraty-pomostowe

Wśród krat pomostowych jest duży wybór na dzisiejszym rynku. Dlatego, gdy komuś potrzebne tego typu rozwiązanie - nie może narzekać na brak asortymentu. Wśród najpopularniejszych wyborów wyróżnia się krata WEMA. Zaciekawieni jej fenomenem, postanowiliśmy się przyjrzeć co za tym stoi.

 

Dlaczego krata WEMA to produkt o wielu twarzach?

Popularność kraty WEMA wynika przede wszystkim z jej wszechstronnego zastosowania, choć nie jest to jedyna cecha dzięki której jest atrakcyjnym produktem do zakupu. Nie da się jednym tchem wymienić wszystkich zastosowań tego uniwersalnego produktu, o niezwykle wysokiej estetyce wykonania.

Jakie przykłady zastosowań krat WEMA warto wymienić?

  • budowa podestów,
  • budowa przejść,
  • pokrywa kanałów.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że krata WEMA poza swą wszechstronnością jest produktem niezwykle wytrzymałym i z tego tytułu odpornym nawet na czynniki związane z ruchem samochodów, czy przemieszczania innego rodzaju sprzętu. Przy czym nie można zapominać, że ta solidność zawsze musi iść w parze z doborem odpowiedniej grubości kraty do konkretnego zastosowania właśnie. Tutaj zawsze można liczyć na pomoc producenta, który z całą pewnością chętnie udzieli fachowej porady.

Krata WEMA - nie tylko do zastosowań przemysłowych!

Kolejny fenomen tej kraty na tle innych wiąże się bezpośrednio z faktem, iż z jest ona niezwykle estetyczna. Dzięki temu krata WEMA świetnie sprawdzi się jako element architektury domowej, a nie tylko ogranicza się jej do działania na tle potrzeb przemysłu. W tym przypadku świetnie sprawdzi się chociażby w formie budowy ogrodzeń. To dzięki temu że kraty WEMA wyróżniają się unikatowym połączeniem płaskowników, równym wykończeniem i równomiernie naniesionym ocynkiem. To wszystko jednoznacznie sprawia, iż mowa o niezwykle przyjemnym wizualnie produkcie.

Z czego wykonana jest krata WEMA o wszechstronnym zastosowaniu?

Pręty i płaskowniki są tym, co stanowi centrum konstrukcji każdej pojedynczej kraty. Jednym z najważniejszych płaskowników przekładających się na jej konstrukcję jest tzw. donośny. Płaskowniki są w typie poprzecznym, jak również równoległym. Liczy się także samo wykończenie, kiedy to każdy pojedynczy element kraty WEMA będzie w odpowiedni sposób zgrzewany, co finalnie zapewnia wzór kratownicy - przekładający się na tą charakterystyczną stylistykę każdej kraty wywodzącej się z hurtowni Ulamex. Zresztą do samego producenta można i warto zgłosić się w każdej chwili, jeśli tylko pojawią się jakieś konkretne pytania odnośnie do zastosowania, budowy, czy też funkcjonalności kraty.