Wydrukuj tę stronę
środa, 28 lipiec 2021 18:43

Dekoracyjne girlandy z żarówek

girlanda z żarówek girlanda z żarówek pixabay

Aby wykonać dobry projekt oświetlenia domu lub ogrodu, należy wziąć pod uwagę różne parametry. Ważne jest odpowiednie rozmieszczenie lamp przy uwzględnieniu rodzajów źródeł światła.

Najważniejsze jest światło główne i światło robocze. Nie należy też zapomnieć o świetle dekoracyjnym, które pomoże stworzyć odpowiedni nastrój i uwypukli istotne elementy. Może to być girlanda z żarówek lub paski led schowane we wnękach i pod meblami.

Jak zaprojektować oświetlenie dekoracyjne?

Oświetlenie dekoracyjne jest coraz bardziej popularne. Można się z nim spotkać w mieszkaniach i lokalach komercyjnych. Dzięki aranżacji wnętrza za pomocą żarówek ozdobnych można uzyskać oryginalny i niepowtarzalny design. W tym celu warto wykorzystać modele żarówek ozdobnych Edisona, które są dostępne w różnych wersjach.  Ozdobne girlandy z żarówek można umieścić w ogrodzie i w pomieszczeniach zamkniętych. 

Żarówki dekoracyjne Edisona przyciągają wzrok i są niebanalnym elementem wystroju wnętrz. Pasują do stylu klasycznego i industrialnego. Zwracają uwagę ciekawym zabarwieniem i oryginalnym kształtem. Ciekawe rozwiązanie to żarniki uformowane w różny sposób. Dzięki nim można stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Nastrojowa girlanda z żarówek umieszczona w ogrodzie lub jako dekoracja lady pomoże uświetnić każdą uroczystość.

Zalety żarówek ozdobnych Edisona

Modele żarówek ozdobnych Edisona są inspirowane minioną epoką. Przedmioty wykonywane ręcznie zawsze były cenione i posiadały duszę. Były nie tylko funkcjonalne, ale pozwalały na stworzenie niezwykłego klimatu. Na stronie sklepu ByLight można znaleźć kilkadziesiąt modeli takich żarówek. Różnią się one barwą, kształtem, wielkością i typem żarnika. To właśnie dzięki kolorowym żarnikom ozdobne żarówki Edisona gwarantują niepowtarzalny efekt. 

Girlandą z żarówek można przyozdobić wiele miejsc. Do jej stworzenia wykorzystuje się zarówno mniejsze, jak i większe żarówki. Ręcznie wyplatane żarniki mienią się i dają ciepłe światło w kolorze żółtym i pomarańczowym. Jest to produkt, który posiada duszę i gwarantuje niepowtarzalną atmosferę. W ofercie sklepu można znaleźć również klasyczne, mleczne żarówki. Są one niezastąpione w pomieszczeniach, gdzie jest potrzebne białe światło. Można je wykorzystać w łazience.

Ozdobna girlanda z żarówek to ozdoba często spotykana w lokalach komercyjnych. Taką girlandę można zamówić na stronie sklepu ByLight. Sklep oferuje produkty gotowe i umożliwia stworzenie własnego projektu girlandy ogrodowej oraz lamp do wnętrza. Dostępne girlandy nadają się do użytku na zewnątrz i w pomieszczeniach.