wtorek, 13 lipiec 2021 10:02

Najmodniejsze ekologiczne prezenty firmowe

butelka z nadrukiem firmowym butelka z nadrukiem firmowym mojabutelka.pl

Internetowe reklamy powoli przestają mieć tak ogromne znaczenie, jak jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj konsumenci idą po rozum do głowy i starają się szukać firm dla siebie nie tyle najtańszych, co tych zgadzających się z filozofią ich życia.

Na szczęście dominującą dzisiaj ideologią jest ekologia, a to bardzo dobry początek marketingowej kampanii.

W jakie ekologiczne prezenty firmowe inwestować?

Inwestycja w prawdziwe, namacalne gadżety jest dzisiaj potrzebna - ekologiczne prezenty firmowe przydają się nie tylko jako unaocznienie klientom i pracownikom ideologicznego podejścia do życia i ludzi przez firmę, ale również jako doskonały nośnik reklamy. W tym zakresie zdecydowanie warto posłużyć się modą i obowiązującymi trendami. W ten sposób docieramy do butelek termicznych, jednych z najpopularniejszych dzisiaj ekologicznych prezentów firmowych. Takie upominki dawane klientom czy pracownikom zapewniają jednych i drugich o podejściu do zagadnienia ekologii firmy. Dobrym pomysłem jest też inwestycja w ekologiczne torby na zakupy, w bawełniane koszulki, chociaż te noszone są raczej sporadycznie i niekoniecznie w większych skupiskach ludzi; a także drewniane długopisy zamiast tradycyjnych, plastikowych.

 

Ekologiczne prezenty firmowe – dlaczego butelka termiczna wygrywa zestawienie?

Wśród wszystkich ekologicznych prezentów firmowych faktycznie to właśnie butelka termiczna z nadrukiem cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem. Powodów jest kilka – przede wszystkim jest to bardzo funkcjonalny gadżet, możliwy do wykorzystania przez każdego, nie tylko przez sportowców. W butelce termicznej z logo możliwe jest przechowywanie ciepłych lub zimnych płynów – swoją temperaturę są w stanie utrzymać nawet przez dobę w przypadku tych drugich. Po wtóre, dzisiejsi ludzie lubią ciekawe gadżety, które wykorzystają nie tylko od święta – ciepła kawa podczas zwariowanego dnia w pracy, herbata dla dziecka na długim spacerze podczas chłodniejszej aury – to wszystko sprawia, że butelka termiczna jest mile widzianym upominkiem.